14 травня 2026 р., у день пам’яті священномученика Макарія, митрополита Київського у столичному Свято-Макаріївському храмі було звершено святкову Божественну літургію.
Богослужіння очолили митрополит Роменський і Буринський Тихон та вікарій Київської Митрополії єпископ Борівський Климент (вікарний архієрей Центрального вікаріатства м. Києва). Їм співслужили благочинний першого Шевченківського благочиння, настоятель храму протоієрей Владислав Софійчук, духовенство храму і гості у священному сані.
За богослужінням була піднесена молитва за мир на українській землі.
Після Літургії був звершений хресний хід навколо церкви.
Насамкінець владика Тихон звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якій нагадав житіє священномученика Макарія та закликав усіх гідно нести свої послухи.



















