Макаріївська парафія відзначила престольне свято

14 травня 2026 р., у день пам’яті священномученика Макарія, митрополита Київського у столичному Свято-Макаріївському храмі було звершено святкову Божественну літургію.

Богослужіння очолили митрополит Роменський і Буринський Тихон та вікарій Київської Митрополії єпископ Борівський Климент (вікарний архієрей Центрального вікаріатства м. Києва). Їм співслужили благочинний першого Шевченківського благочиння, настоятель храму протоієрей Владислав Софійчук, духовенство храму і гості у священному сані.

За богослужінням була піднесена молитва за мир на українській землі.

Після Літургії був звершений хресний хід навколо церкви.

Насамкінець владика Тихон звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якій нагадав житіє священномученика Макарія та закликав усіх гідно нести свої послухи.

Джерело фотографій

Comments (0)

Filed under Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *