До виготовлення окопних свічок при Макаріївському храмі долучилися семінаристи

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, з 27 лютого 2024 року Київська духовна академія і семінарія спільно з Синодальним відділом Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань розпочали черговий проект допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України.

Метою проекту є забезпечення українських військовослужбовців, які боронять незалежність та безпеку України окопними свічками. Зі слів голови Синодального соціально-гуманітарного відділу УПЦ протоієрея Сергія Екшияна, проект передбачає виготовлення 1000 таких свічок з допомогою студентів Київських духовних шкіл.

Перед виготовленням свічок семінаристам був проведений короткий інструктаж.

Виготовлення свічок відбувалось під ретельним наглядом парафіян столичного храму на честь священномученика Макарія, митрополита Київського, які за ініціативою настоятеля храму протоієрея Владислава Софійчука, вже не вперше направляють посильну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України.

Вихованці Київських духовних шкіл проявили великий інтерес та ентузіазм у виробництві свічок. Кожен із семінаристів вніс свій особистий внесок у їх створенні.

Прес-служба КДА / Фото О. Зеленюк

Сохранен как Новости