Макаріївська парафія відзначила престольне свято (+ФОТО; ВІДЕО)

14 травня 2024 року, у день памʼяті священномученика Макарія, митрополита Київського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята Макаріївського храму у Києві.

Предстоятелю співслужили архієпископ Роменський і Буринський Тихон, архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді:

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

За Літургією Блаженніший владика висвятив на ієрея клірика Макаріївського храму диякона Олександра Пилипенка.

Святкове богослужіння завершилось хресним ходом навколо храму.

З нагоди 40-річчя служіння у Макаріївському храмі Предстоятель нагородив протоієрея Анатолія Затовського орденом святителя Миколая Чудотворця ІІІ ступеня.

Потім Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав вірян зі святом. Настоятель Макаріївської церкви протоієрей Владислав Софійчук подякував архіпастирю за візит.

(за матеріалами news.church.ua)

Комментарии (0)

Сохранен как Новости

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *